ویزای کانادا

 

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کانادا

دانلود لیست ویزای کانادا

 

 صدور ویزای کانادا برای هر فردی  که بنا به دلایل مختلفی همچون دیدار اقوام ، شرکت در سمینارهای علمی و تجاری، بازدید از جاذبه های گردشگری و یا همراهی با تور کانادا، تحصیل و یا تحقیق ، قصد سفر به این کشور را دارند،الزامی است. پس کافی است مدارک مورد نیاز را جمع آوری کنید و به مراکز ترجمه ببرید .سپس از طریق سفارت کانادا اقدام نمایید.البته ما در آژانس فصل پرواز ترانه درخواست شما را به صورت آنلاین ثبت می کنیم. . هم اکنون می توانید برای ویزای توریستی (عادی و تضمینی) اقدام کنید.

روادید گردشگری یا به عبارتی ویزای توریستی یکی از متداول‌ترین روش‌های رایج برای سفر و بازدید از کشورهای مختلف در بازه‌های زمانی کوتاه مدت است. کانادا نیز یکی از کشورهایی است که به دلیل شرایط اجتماعی و اقتصادی در زمره مقصدهای گردشگران و البته مهاجران قرار دارد. البته با توجه به میزان بالای تقاضا برای سفر به این کشور، مقررات بسیار محکمی از سوی دولت این کشور برای ورود شهروندان خارجی به این کشور وضع شده است؛ ولی در صورت آشنایی با شرایط، مراحل و مدارک مورد نیاز می‌توان ویزای این کشور را نیز دریافت کرد.برای اطلاعات بیشتر با همکاران ما درارتباط باشید…

مدارک مورد نیاز جهت ویزای شینگن و کانادا


۱) اصل پاسپورت همه افراد
۲) اصل شناسنامه و کپی تمام صفحات همه افراد
۳) گواهی اشتغال بکار سرپرست خانوار با ذکر حقوق ماهانه
۴) سابقه بیمه سرپرست خانوار
۵) پرینت ۶ماهه حساب بانکی به لاتین
۶) تمکن مالی به لاتین
۷) عکس ۴*۶ زمینه سفید جدید هر نفر
۸) سند مالکیت

– کلیه مدارک فوق ترجه شده به زبان انگلیسی به همراه مهر دارالترجمه قابل قبول سفارت میباشد.

کریسمس در کانادا

ایام دوازده روزه کریسمس با سالروز میلاد مسیح در ۲۵ دسامبر آغاز گشته و تا جشن خاج‌شویان در روز ۶ ژانویه ادامه می‌یابد. هرچند مهم‌ترین عید مذهبی در گاهشمار مسیحی، روز عید پاک (به عنوان روز مصلوب شدن و رستاخیز عیسی) است، بسیاری به‌خصوص در کشورهای ایالات متحده و کانادا، کریسمس را مهم‌ترین رویداد سالانه مسیحی محسوب می‌دارند. با وجودی که این روز یک عید مذهبی شناخته می‌شود از اوایل سده بیستم میلادی به بعد به‌طور گسترده به عنوان یک جشن غیر مذهبی برگزار شده و برای بیشتر مردم، این ایام فرصتی است برای دور هم جمع شدن اقوام و دوستان و هدیه دادن به هم. کریسمس با آیین‌های ویژه‌ای به‌طور مثال آراستن یک درخت کاج، برگزار شده و شخصیتی خیالی به نام بابانوئل در آن نقشی مهم دارد.

 

 


راه های ارتباطی با فصل پرواز ترانه

شبکه های اجتماعی