برترین خطوط هواپیمایی (Top airlines)

برترین خطوط هواپیمایی(Top airlines)

پرواز با بهترین ها

بدون شک پرواز فصل آغازین و پایانی اکثر سفرهاست.یک پرواز بی نظیر می تواند لذت و خاطره هر سفری را دو چندان کند. چه لذتی  بهتر از اینکه با یک خوش آمد گویی گرم وارد هواپیما شدو در طول سفر از مکانات بی نظیر و پذیرایی دلچسب برخوردار گردید؟خطوط هوایی روز به روز خدمات بهتر و لوکس تری را به مشتریان خود ارئه می دهند،تا نامشان  را در بالای جدول برترین شرکت های هواپیمایی تثبیت کنند.

موسسه اسکای ترکس (skytrax)

امروز سازمان اسکای ترکس (skytrax) با معیارها و بازبینی های چالش  برانگیز خود اطمینان حاصل  می کند،تا تنها خطوط هوایی که مستحق ثبت شدن در لیست برترین هستند، به این مهم دست پیدا کنند.این سازمان خطوط هوایی را با معیارهای مختلفی همانند برترین خطوط هوایی،برترین فرست کلاس ها،برترین بیزنس کلاس ها،برترین لانج ها و بسیاری از معیارهای دیگر رتبه بندی می کند،همچنین اسم برترین ها را در روبرو گردشگران سراسر جهان قرار می دهد.گردشگرانی که با پیشرفت تکنولوژی و چشم وهمچشمی در پهنه گردشگری روز به روز سخت پسند تر می شوند . به علاوه اینکه چیزی ما فوق رسیدن به مقصد را از پرواز خویش چشمداشت دارند.

جالب ترین نکته در باره لیست برترین خطوط هوایی دنیا درسال ۲۰۱۵ این است که،تمامی این خطوط هوایی از کشورهای آسیا و خاورمیانه هستند.در کمال شگفتی اروپایی ها و آمریکا جایگاهی را در این فهرست به خود وابستگی نداده اند.به هر حال این انتخاب بیش از ۱۳ میلیون رهنورد در سراسر عالم است که اعتباری ویژه را به رتبه بندی بین المللی داده است. اگر چه خطوط هوایی براساس معیارهای مختلفی  رتبه بندی می شوند ولی بی گمان رتبه بندی برترین خطوط هوایی معتبرترین جایزه موسسه اسکای ترکس است .حال بیایید با هم نگاهی به برترین های  آسمان در سنه ۲۰۱۵ بینداریم.

برترین های  آسمان

۱٫قطر ایر ویز

۲٫سنگاپور ایر لاینز

۳٫کثی پسیفیک ایرویز

۴٫ترکیش ایر لاینز

۵٫امارات

۶٫اتحاد ایرویز

۷٫آنا آل نیپون ایرویز

۸٫گارودا ایندونیژیا

۹٫ایوا ایر

۱۰٫کانتاس