۵ دلیل برای دیدن جزیره مالدیو و تجربه شگفت انگیز این جزیره زیبا

مالدیو

۵ دلیل برای دیدن جزیره مالدیو و تجربه شگفت انگیز این جزیره زیبا

۱٫فرهنگ منحصر به فرد

مالدیو در سراسر جهان با مناظر زیبا شناخته می شود.اما این جزیره فرهنگی گرم و عمیقی دارد.اکثر مردم مسلمان سنی هستند.اکثرا عرب و یا از جنوب هند هستند.

پایتخت آن شهر ماله که بیش ترین جاذبه های فرهنگی را دارد.

موزه مللی – کاخ ریاست جمهوری – پارک سلطان –ماهی فروشی ماله – مسجد جمعه در محدوده شهر قرار دارد.

در مدارس زبان انگلیسی تدریس می شود .اهل مالدیو به این زبان صحبت می کنند ،اما برای تجارت معمولا به زبان مادری دیهوی صحبت می کنند.

۲٫لذت آشپزی

غذاهای سنتی پیشنهاد های ویژه ای در بشقاب های بزرگ کنار ماهی ها که اغلب تند و گاهی با طعم نارگیل هستند.تست طعم های تند مالدیو بخش مهمی از تجربه این جزیره منحصر به فرد است.

۳٫بخش  لوکس حصور شده

همراه با یک اقتصاد که اغلب روی صنعت گردشگری پایه گذاری شد.این جزیره زیبا تقاضای جهانی برای جایگاه فوق العاده لوکس و تجربه های بی نقص را دارد.از ۲۰۰ نفر در جزیره مالدیو حدود ۹۰ نفر به اقامت گاه های لوکس اختصاص داده شده است.

سالن اسپا – درمان های آبی و آفتاب گرفتن در فضای باز جزیره .این جزیره شاید  ارزانترین خدمات را ارائه ندهد،اما برای داشتن اقامت گاه های باشکوه و مجلل جذاب ترین  مکان های جهان است.

۴٫تعریف زیبایی

مالدیو یک جزیره شگفت انگیز و خالص است.بستر آرامش با کریستال های آبی دریا که ناگهان روی ماسه های سفید قرار گرفته اند،ایجاد می شود.بارش باران از نوامبر تا ایپریل رایج است و دما بین ۲۴ تا ۳۵ درجه است.

۵٫زندگی بهتر زیر دریاست

البته همه زیبایی هایی مالدیو را نمیتوان در نگاه اول دید.

در هر جزیره یک وییو شخصی برای غواصی و شنا کردن برای لذت وجود دارد. در حالی که در جزیره دوردست تر شیرجه زدن از روی قایق قابل دسترسی است.

 

پاسخ دهید