نمایشگاه مبلمان و لوازم خانگی مالزی

نمایشگاه مبلمان و لوازم­ خانگی مالزی(۱۷-۲۰ اسفند ۱۳۹۶)

بهترین و بزرگترین نمایشگاه در صنعت مبلمان در جنوب شرقی آسیا به شمار میرود و هر ساله بین ۱۰ نمایشگاه برتر جهانی مبل قرار میگیرد.

این نمایشگاه گسترده،هر ساله غرفه داران و بازدیدکنندگان کثیری را از سراسر جهان مجذوب خود میگرداند که از زمان آغاز به کار خود در سال ١٣٧٣ تا­کنون فرصت های شغلی فوق­العاده­ای را برای شرکت­کنندگان فراهم نموده است.

نمایشگاه MIFF با ٢١ سال سابقه را میتوان یکی از بزرگترین رخدادها در زمینه­ی صنعت مبلمان دانست علت محبوب بودن این نمایشگاه به نوآوری و پویایی است که توسط یک تیم اختصاصی از افراد حرفه­ای حمایت میشود و به همین دلیل است که MIFF به اهداف خود دست می­یابد و میتواند زمینه­ی شغلی ایده­آلی را برای افراد حرفه­ای فراهم نماید.

 هم اکنون در بیست و یکمین سال برگزاری،بیش از ٥٠٠ شرکت کننده از سراسر جهان و مالزی در این نمایشگاه شرکت میکنند و آخرین مجموعه ها و طراحی هایشان را در طیف گسترده­ای از مبلمان را در اختیار بازدیدکنندگان قرار میدهد که با طرح های مدرن،کلاسیک و متناسب با اتاق های خواب، پذیرایی، آشپزخانه، دفاتر اداری، هتل و . . . طراحی و تولید شده اند.

این نمایشگاه دهمین صادرکننده­ی بزرگ مبلمان در جهان میباشد که بیش از ٨٠% از تولیدات خود را به سراسر جهان صادر می­نماید. کشور مالزی با برپایی فروشگاه­های گسترده­ی مبلمان در ایالات متحده آمریکا، ژاپن و استرالیا جایگاه خود را در صنعت جهانی مبلمان تثبیت نموده است. همچنین با رشد روزافزون صادرات مبلمان به امارات متحده عربی، عربستان، فیلیپین و روسیه، این نمایشگاه برنامه­ی صادرات عمده­ی محصولات خود را به الجزایر، یونان، پورتوریکو و لیبی را در نظر دارد. 

جدول قیمت ها:

هتل درجه دو تخته یک تخته
MERCURE ۴* ۲٫۴۹۵٫۰۰۰ ۳٫۴۹۵٫۰۰۰
D MAJESTICNPLACE ۴* ۲٫۴۹۵٫۰۰۰ ۳٫۴۹۵٫۰۰۰
ROYAL BINTANG ۴* ۲٫۴۹۵٫۰۰۰ ۳٫۴۹۵٫۰۰۰
BERJAYA TIMES SQUARE ۵* ۲٫۶۹۵٫۰۰۰ ۳٫۷۹۵٫۰۰۰
ROYAL CHULAN ۵* ۲٫۸۹۵٫۰۰۰ ۴٫۲۹۵٫۰۰۰

خدمات :

۷ شب اقامت در هتل همراه با صبحانه،ترانسفر فرودگاهی ، گشت نیم روزی همراه با ناهار ، سیم کارت به ازای هر اتاق ،پرواز ماهان، تمامی هتل ها به محل برگزاری نمایشگاه نزدیک می باشند.

 

راه های ارتباطی:

Location PWTC

آدرس:

۴۱, Jalan Tun Ismail, Kuala Lumpur, 50480 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaysia

سایت:

pwtc.com.my

تلفن:

+۶۰ ۳-۲۶۱۴ ۶۹۹۹

 

Location MITEC

آدرس:

Kompleks Kerajaan, 50480 Kuala Lumpur, Federal Territory of Kuala Lumpur, Malaysia

سایت:

mitec.com.my

 

 

پاسخ دهید