مالدیو

مالدیو

کار هایی که باید انجام داد - اصلی

مالدیو

با خواندن مطالب سایت های مختلف و جمع آوری مفیدترین اطلاعات درباره مالدیو تلاش می کنیم شما را در سفر به این جزیره حیرت انگیز همراهی کنیم.
مالدیو کشور رویاها می باشد.جایی منحصر به فرد برای حس کردن و به تصویر کشیدن عظمت اقیانوس و زیبایی بکر جزیره ای کوچک.کم ارتفاع ترین کشور دنیا محسوب می شود.
پیشنهادی فوق العاده برای کسانی که کارهای روزمره آن ها را خسته کرده و احتیاج به پناهی به دور از هیاهوی زندگی شهری دارند.کافی است به مالدیو سفر کنید تا زیبایی های طبیعی بکر آن را ببینید .
ذهن و روان خود را در آرامشی مطلق حس کنید،برای شروعی دوباره و برگشتن به کار های خود انرژی ذخیره کنید.شاید بتوان گفت مالدیو ازدورافتاده‌ترین جزایر شناخته شده‌ی دنیا در قلب اقیانوس هند است.
فاصله کم بین خشكی و دریا به اضافه آب شفافی كه جلوه‌ی دیگری به آن جزیره بخشیده تصویری رویایی را می سازد كه در دنیا کمیاب است.باید از حیات وحش و شگفتی هایی استوایی آن مراقبت کرد زیراکه جهان روبه گرما میرود و میتواند عامل تخریب چنین طبیعتی شود.

جزایر شخصی

در ضمن احتمالاً علاقه داشته باشید برایتان از جزایر شخصی بگوییم،چون برخی کسان آنقدر چنین مکان هایی را همنشین دارند که برای خود محلی برای ماندن خریداری می کنند.به همین دلیل هتل ها و ریزورت های بی چندی در سراسر جهان برای درخشیدن نامشان در بین لوکس ترین مکان های اقامتی کوشش می کنند.این مجموعه ها برترین امکانات را به مشتریان خود ارائه می دهند و همواره در تلاشند که تجربه ای متفاوت را برای گردشگران رقم بزنند.
از گونه ها سرویس های vip گرفته الی برگزیدن زیباترین مناطق طبیعی برای تاسیس هتل و ریزورت همه وهمه تجربه ای فراموش نشدنی را در ذهن مشتریان لوکس گرای این مجموعه ها حک می کند.

اما به نظر شما ثروتمند ترین و مشکل پسندترین گردشگران دنیا کجا اقامت می کنند؟

ممکن است اسم هایی مثل برج العرب (Burj Al Arab) در دبی ،مرینا بی سندرز (Marina Bay Sands)در سنگاپور،پاریس (de paris Hotel) در موناکو ،ریتزرکارلتون (Ritz Carlton) در توکیو،جید مونتن ( jade mountain) در کارائیب،راج پلس(Raj Palace) در جیپور،و یا حتی پرزیدنت ویلسون (president Wilson) در ژنو به ذهنتان خطور کند.

اگر چه باورش مشکل است ولی هیچ یک از این اسم ها را نمی توان جزو لوکس ترین محیط‌ های اقامتی جهان دانست چرا که این عنوان تنها و تنها بر سینه جزایر شخصی می درخشد.
جزایر شخصی لوکس ترین فضا های اقامتی دنیا هستند که به دلیل معدود و خاص بودن مشتریانشان اسم آن ها کمتر از هتل ها و ریزورت ها شناخته شده است.اما به درستی این جزایر الماس های دنیای گردشگری محسوب میشوند.
جزیره های شخصی سرویس هایی را ارائه می دهند که نظیرشان را در کمتر هتلی در گیتی می توان یافت.زیر دریایی های شخصی برای رویت موجودات دریایی،باند فرود هواپیمایی شخصی بخشی از رویا هایی هستند،که این جزایر به آن ها تحقق می بخشند.مشتریان این جزایر به راستی سلطان سرزمین خود هستند.
پس تصمیم بگیرید و خود را برای سفری با توری لوکس و رویایی آماده سازید. کپی برداری از مطالب سايت فقط با ذکر منبع “فصل پرواز ترانه” مجاز می باشد.

کجا اقامت کنیم؟اطلاعات کاربردی

هتل های مالدیو بهشت روی زمین

مجموع جزایر مالدیو بهشت روی زمین مجموع جزایر مالدیو مجموع جزایری در اقیانوس هند در جنوب غربی کشور هن اطلاعات بیشتر
اطلاعات رزرو

در حال حاضر متاسفانه هیچ پیشنهاد امکانات رفاهی در این مکان وجود دارد.

در حال حاضر متاسفانه هیچ تور پیشنهاد شده ای در این مکان وجود ندارد.

چطور برویم؟
کجا را ببینینم؟
چه بخوریم و کجا بخوریم؟
چگونه و کجا تفریح کنیم؟