تور مالدیو،آنچه باید بدانید

تور مالدیو، آنچه باید بدانید.

مالدیو هدیه اش به شما جز آرامش و لذت چیزی دیگری نیست!خیلی وقت ها در زندگی دچار روزمرگی می شویم یا خستگی ما به حالتی مزمن در می آید.گاهی انگار کارهای مختلفی انجام می دهیم تا این حالت بر طرف شود ولی فایده ای ندارد.آنچه شما احتیاج دارید پناه بردن به طبیعت های بکری است که بدور از هر گونه تشنج و هیاهوی زندگی مدرن امروزی است.جداً تا به حال کمی بیشتر از محیط کار و زندگی خود دور شده اید؟آیا تا به حال در آرامش مطلق به دور از سروصدا بوده اید…حس خوب و انرژی ای که فضای زیبا طبیعت به شما می هد، هیچ چیز دیگری نمی تواند جای آن را بگیرد.یکی از نقاط دنیا که چنین ویژگی دارد مالدیو است.سفر با تور مالدیو متفاوتترین سفر شما می تواند باشد.استراحت و لذت تمام نا شدنی است.فقط کافی است خود را به یکی از این هزار جزیره برسانید.حتی از همین الان فقط خور را در یکی از این جزیره ها تصور کنید. می بینید حتی تفکر به این همه تفریح و شادی و آرامش عالی است.پس تصمیم متفاوتی در نوع سفرهای خود بگیرید و یک بار قصد سفر به مالدیو را جدی تر کنید… پرسنل آژانس فصل پرواز ترانه آمادگی مشاوره و خدمات در زمینه تور مالدیو به شما را دارند کافی است با ما تماس بگیرید.

مالدیو بهشت مسلم جنوب آسیا!

سفر یکی از لازمه‌های زندگی است.سفر کردن سن و سال نمی‌شناسد. در این بین انتخاب مقصد سفر مساله‌ای سلیقه‌ای است.این موضوع کاملا به صورت مستقیم به روحیات فرد بستگی دارد. بسته به اینکه فردی درونگرا یا برونگران هستید.از حضور در فضایی مدرن و شلوغ لذت می برید یا انرژی حاکم در طبیعت شما را آرام می‌کند.می‌توانید انتخاب‌های متنوعی در این حوزه داشته باشید. در این مقاله قصد داریم به جزایر افسانه‌ای  تور مالدیو پاییز ۹۶ سفر کنیم و با این مقصد محبوب توریستی بیش از پیش آشنا شویم.

تور مالدیو

مجمع الجزایر مالدیو با ۲۹۸ کیلومتر مساحت در آب های اقیانوس هند واقع شده است.مالدیو به عنوان کوچک‌ترین کشور آسیایی شناخته می‌شود. پتانسیل بالای گردشگری این منطقه موجب شده در سال‌های اخیر حجم قابل توجهی از گردشگران از اقصی نقاط دنیا به آن جذب شوند. از طبیعت آرام و زیبای این ناحیه نهایت استفاده را ببرند. آبهای نیلگون و طبیعت خاص از فاکتورهای مهمی است که همواره مورد توجه گردشگران تور مالدیو قرار گرفتهاست.این امر موجب شده این ناحیه به عنوان محبوب‌ترین مقصد توریستی جنوب آسیا شناخته شود. ویلاهای لوکس و اقامتگاه‌های شخصی تنها بخشی از امکاناتی است که در مالدیو در اختیار خواهید داشت. فرد می‌تواند در تفرجگاهی که در آن ساکن است هرآنچه نیاز دارد را در اختیار داشته باشد.

جاذبه های گردشگری تور مالدیو

در تور مالدیو که احتمالا از رویایی ترین مکان های دیدنی آسیا می باشد، به جز تفریح و لذت بردن از سواحلش، اماکنی تاریخی و فرهنگی برای دیدن دارد.از جمله کاخ های سلطنتی ، موزه ها و مساجد با معماری های هنرمندانه از جاذبه های گردشگری تور مالدیو به حساب می آید.

از جمله دیگر جاذبه های سفر به مالدیو:

صخره های مرجانی (Banana Reef)، جزیره هولهوماله (Hulhumale) ، ساحل مصنوعی ماله ، بازار ماهی ماله، کاخ Mulee’aage، موزه ملی، بنای یادبود سونامی، ساحل  Fulhadhoo، ساحل Maadhoo، کاخ Theemuge ،جزیره‌ Fua Mulaku ،اسپا و ریزورت زیر آب Huvafen Fushi ، جزیره Isdhoo ، ریزورت و اسپای Shangri-La’s Villingili،جزیره خصوصی ولا (Velaa)،بازار محلی ماله ، تورهای کروز مالدیو (Cruise-Maldives) ،فروشگاه STO.

مالدیو کشوری مسلمان

اگرچه مالدیو کشوری مسلمان است اما این موقعیت را فراهم آورده تا گردشگران بتوانند از سفر خود نهایت لذت را ببرند.گردشگران می توانند تعطیلاتی به یاد ماندنی را تجربه کنند. گردشگر می‌تواند با رعایت برخی قوانین و قواعد حاکم در این منطقه از تعطیلات خود استفاده کنند.

سفری کوتاه به جزایر همسایه

می توانید در طول سفر از سواحل زیبا و آرام لذت ببرید، سفری کوتاه به جزایر همسایه داشته باشید و از بازارهای محلی دیدن کنید. اگر قصد دارید مالدیو پاییز ۹۶ را به عنوان مقصد توریستی آینده‌ی خود انتخاب کنید از غواصی و ماهیگری غافل نشوید، طبیعت زیر آب این ناحیه در نوع خود خاص و منحصر به فرد است و به طور حتم تجربه‌ای به یاد ماندنی را در اختیار شما خواهد گذاشت. به طور کلی تور مالدیو به آن دسته گردشگرانی که به دنبال نقطه‌ای آرام و به دور از هیاهو هستند پیشنهاد می‌شود و می‌تواند آرامش از دست رفته را به این افراد بازگرداند.

صنعت گردشگری مالدیو

مهمترین منبع درآمد مالدیو صنعت گردشگری آن می باشد.برخی از جزیره های مالدیو برای گردشگری اختصاص یافته‌اند.هتل‌هایی برای اقامت گردشگران ساخته شده که بیشتر پرسنل آن از مهاجران کشورهای همسایه هستند. گردشگران مستقیما از فرودگاه بین‌المللی ماله به این جزایر می‌آیند. لازم به ذكر است كه مردم عادی مالدیو ، ارتباط چندانی با توریست های خارجی ندارند.

 

 

پاسخ دهید