رتبه الکسا

رتبه الکسا

 

رتبه الکسا

رتبه الکسا براساس تعداد زیادی شاخص مختلف تعیین می شود.صاحبان وب سایت ها بسیار پیگیر پیج رنک Page Rank خود هستند،زیراکه نمایش اعتبار یک سایت یا میزان بازدید یک سایت را کاربران به درست یا غلط از روی همین رتبه ها قضاوت می کنند.

رنک الکسا

 

رنک الکسا

اگر بخواهیم تعریفی برای طرز کار رنکینگ الکسا بدهیم شاید بتوان گفت در واقع نسبت بازدید از سایت به داده های مشابه سایت های دیگر می باشد.

نصب تولبار الکسا

سایت الکسا امکاناتی در اختیار کاربران خود قرار داد. ازجمله آن که بتوانند رتبه سایت خود در جهان و در کشور خود را با نصب تولبار الکسا روی مروگر خود ببینند.حال بحث های بسیاری در زمینه این که آیا این رتبه ها آیا درست و قابل استناد هستند یا نه در فضای مجازی در بین وبمستران وصاحبان سایت ها رخ می دهد. سایت های بسیاری را می توان در اینترنت یافت که درباره رتبه الکسا مطالب می نویسند و با مستند های مختلف به اثبات سندیت داشتن یا نداشتن رتبه الکسا می پردازند.

البته شما خود نیز می توانید با ثبت نام در سایت www.alexa.com و نصب تولبار الکسا alexa extension (لینک اکستنشن مرورگر کروم) برای مرورگر های مختلف خود از بررسی آن مطلع شوید.

 

تولبار الکسا

 

هوم پیج|Home Page مرورگر

قرار دادن سایت مورد نظر به عنوان صفحه خانه خود در مرورگر کامپیوتری که بیشترین استفاده از آن می شود یکی از راه های بالا بردن رتبه الکسا پیشنهاد می شود.در ضمن اگر به سفر علاقه مند هستید و دوست دارین از آخرین پکیج تورهای هر فصلی زودتر از همه خبردار بشین،می تونید وب سایت آژانس فصل پرواز ترانه رو به به عنوان صفحه خانه مرورگر خود قرار بدید.

هوم پیج مرورگر

 

اهداف اصلی سایت الکسا

  • ارزیابی تعداد بازدید
  • نمایش اعتبار سایت
  • آنالیز برای رقابت

در این نوشته تنها به پر رنگ ترین مباحثی که در سایت های مختلف برای چگونگی عملکرد سایت الکسا اشاره شده بود،پرداختیم.ما با گرد اوری مطالبی که در اینترنت منتشر می شوند و  وب مستران بیشتر بر روی آن ها به گفتگو می پردازند،درصدد  هستم تا با علاقه مندان به حوزه سئو سایت در ارتباط باشیم.

پاسخ دهید