درباره دربی بخوانید…(ششم آبان)

دربی

دربی

 دربی در ایران مهم‌ترین شهرآورد بازی فوتبال بین دو تیم تهرانی پرسپولیس و استقلال است.واژهٔ شهرآورد از برابرهای نهاده‌های فرهنگستان زبان فارسی است. این واژه از «آورد» (نبرد)، و به معنی «نبرد شهر» است

گفته هایی از افراد سر شناس فوتبال در باره دربی امروز ۶ آبان ۱۳۹۶

دایی

پرسپولیس با خوش‌شانسی شهرآورد را برد.محمد دایی در مورد بازی روز سه‌شنبه با پرسپولیس در لیگ برتر گفت: پرسپولیس تیم بزرگ و پرمهره‌‌‌ای است و بازی سختی هم برای و هم برای پرسپولیس خواهد بود. مطمئناً ما برای پیروزی به میدان می‌رویم.

مربی تیم فوتبال سایپا

پرسپولیس با یک ذره خوش‌شانسی در دربی پایتخت پیروز شد.

دربی

سیامک نعمتی

به پرسپولیس نیامده ام که از این تیم بروم؛ بازی دربی همیشه سخت و حساس است

اصفهانیان

قضاوت حیدری خوب بود.رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال، از قضاوت بیژن حیدری در داربی هشتاد و پنجم پایتخت ابراز رضایت کرد.

حیدری

درباره عدم اخراج کمال گفت،داور دربی هشتاد و پنج ترجیح می‌دهد درباره صحنه‌های جنجالی این شهرآورد پاسخ ندهد.

دربیکارشناس فوتبال

برانکو و شفر برای صفر- صفر وارد دربی شدند.سرمربیان استقلال و پرسپولیس برای نباختن در دربی وارد زمین شدند و همین موضوع باعث شد تا بازی زیبایی را شاهد نباشیم.

وبسایت رسمی برنامه نود

مربی تیم فوتبال سایپا گفت: پرسپولیس با یک ذره خوش‌شانسی در شهرآورد پایتخت پیروز شد.

وبسایت رسمی طرفداری

سیامک نعمتی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از حاشیه‌سازان و کسانی که بحث جدایی او از این تیم را مطرح می‌کنند می گوید به پرسپولیس نیامدم که از این تیم بروم.

ذربی

اتفاقات تلخی در انتهای بازی

پرسپولیس در شهرآورد ۸۵ با گلزنی علیپور مقابل استقلال به برتری رسید ولی اتفاقات تلخی در انتهای بازی رخ داد.پرسپولیس در دیدار هفته دهم مقابل استقلال با گلزنی علیپور از روی نقطه پنالتی در حالی به پیروزی یک بر صفر رسید که در انتهای بازی اتفاقات تلخی از سوی تماشاگران رخ داد.در انتهای مسابقه تماشاگران با پرتاپ اشیا مختلف به زمین باعث شدند تا این تصاویر در قاب‌های دوربین‌ها ثبت شود.

*برای خواندن اخبار مسافرتی کلیک کنید…

 

به اشتراک بگذارید…


share on

صفحه اصلی تلگرام اینستاگرام لینکداین گوگل پلاس فیسبوک

پاسخ دهید