خلیج فارس همیشه فارس می ماند.

خلیج فارس

“خلیج فارس”

به گزارش رکنا

گوگل ترانسلیت خلیج عربی را خلیج فارس ترجمه می کند.از آن جا که رییس جمهور آمریکا دونالد ترامپ در سخنرانی ضد ایرانی خود و استفاده از خلیج عربی به جای نام خلیج فارس ،کاربران فضای مجازی متوجه آن شدند که کاربران در برنامه گوگل ترانسلیت به زبان انگلیسی خلیج عربی را برای ترجمه جستجو کنند ، نام خلیج فارس را ترجمه می کند.(خلیج فارش همیشه فارس می ماند)

به گزارش افکارنیوز

انور قرقاش، وزیر مشاور در امور خارجی امارات متحده عربی در پی مدافعت با رئیس جمهور آمریکا ادعا کرد: مواضع کشورهای خلیج فارس در تایید موضع ترامپ، رئیس جمهور آمریکا نشان از حمایت منطقه ای برای مهار کردن ایران است.
در صفحه رسمی انور قرقاش در پیام رسان توییتر انتشار داد: مواضع کشورهای خلیج فارس در حمایت از راهبرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا درباره ایران، بیانگر حمایت منطقه ای از مهار نفوذ ایران است.
او با تایید سخنان بی پایه ترامپ افزود: مواضع عربستان، امارات و بحرین که راهبرد ترامپ در خصوص ایران را تایید کردند، گواه آن است که کشورهای منطقه از مهار کردن نفوذ تهران حمایت می کنند.

به گزارش نامه نیوز

ترامپ در سخنرانی طولانی علیه برجام صحبت کرد اما مشاوهای وی به او در این زمینه هشدار دادند. ترامپ قول داده بود که ۲۰ اکتبر اتفاق مهمی قرار است رخ دهد و استراتژی آمریکا راجع به ایران و برجام اعلام شود. شب قبل نمایش ترامپ روی صحنه آمد و این نمایش که جنگ روانی علیه ملت ایران بود اما پس از این بیانیه نه کسی برای اون دست زد و نه کسی در ایران از او ترسید و این نشان داد که ترامپ از همیشه تنهاتر است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری میزان

خانه ملت: علاءالدین بروجردی  به استفاده از نامی مجعول به جای “خلیج فارس” توسط رئیس‌جمهور آمریکا واکنش نشان داد و گفت: همه دنیا می‌دانند که نام “خلیج فارس” به صورت رسمی در سازمان ملل به ثبت رسیده و سابقه چند هزار ساله دارد و این اوج نادانی رئیس یک کشور است که بخواهد بجای نام رسمی تاریخی و ثبت‌شده در سازمان ملل از عناوین مجعول استفاده کند.

برای اطلاعات بیشتر درباره تورها به صفحه اصلی سایت فصل پرواز ترانه مراجعه بفرمایید.

☎️TEL:02188206181

🆔Telegram:https://t.me/FasleparvazTour

🆔Instagram:https://www.instagram.com/fasleparvazagency/

ℹ️linkedin:https://www.linkedin.com/in/fasleparvazagency/

🌎www.fasleparvaz.com