عمومی

تور اسپانیا پاییز ۹۶ /بارسلونا ۷ شب ویژه ماه ژانویه

هتل ۴ ستاره مرکز شهر

 

هتل درجه خدمات تور اسپانیا پاییز ۹۶
۷۹۵یورو+هزینه بلیط ۴ستاره اقامت در هتل با صبحانه – ویزا- بیمه – ترانسفر فرودگاهی

دانلود پکیج

همه اسپانیا در شهری سورئال

تور اسپانیا پاییز ۹۶ را برای  شما سفر دوستان عزیز برنامه ریزی کرده ایم.کافی است با ما باشید تا از دیدنی های این سفر فوق العاده برایتان بگوییم.با ما باشید…

کوچه های قدیمی،خیابان هایی سرسبز، نسیمی از سوی مدیترانه، جادوی موسیقی فلامینکو، خانه های کج و لولیده درهم، کاشی های هزار رنگ افسانه ای و آوای غریب کولی های لولی وش، همه و همه نمایش جادوی شهر عجایب آلیس را در قلب اسپانیا بر پا کرده است.شهری که گائودی آن را از فرم در آورده،پیکاسو زوایای آن را بر بوم خود نقش زده و سالوادور دالی با نگاهی خیالی از واقعیت به رویا کشانده است.بارسلونا را پایتخت فرهنگی کاتالان ها و شهر هنر مدرن اروپایی می نامند.

گلادیاتورهای آبی و اناری پوشش

شکی نیست که دنیا بارسلونا را با فوتبالش می شناسد.با گلادیاتورهای آبی و اناری پوشش که برای سرفرازی پایتخت کاتالونیا در کولوسئومی به نام نیوکمپ می جنگند.

اما صرف نظر از این ورزش مهیج و البته سیاسی،تاریخ و تمدن بارسلونا نیز گنجینه های بسیاری را در این سرزمین ماتادورها بر جای نهاده است.گنجینه هایی که چشم هر بیننده ای را خیره می کنند و به آن ها یا آوری می کنند که بارسلونا مانند هیچ جای دیگری در دنیا نیست.در تور اسپانیا پاییز ۹۶ همراه ما باشید…

تاریخچه ای کوتاه از شهر بارسلونا

شهر بارسلونا در قرن سوم پیش از میلاد مسیح توسط امپراتوری کارتاگینیان (carthaginian Empire) با نام شهر بارسینو (barcino) ساخته شد.هر چند مدت زیادی نگذشت تا این سرزمین نیز مانند بسیاری از شهرهای اروپایی به سلطه رومیان در آمد.بارسینو در سال ۲۰۶ قبل از میلاد مسیح توسط رومی ها تصرف شد تا تمدن این سرزمین برای همیشه تغییر کند.چند قرن سلطه رومیان بر این شهر باعث وجود آثار تاریخی رومی زیادی در این سرزمین شد که تا امروز می توان آن ها را در گوشه کنار این شهر یافت.

حکومت مورها (Moors)  بر اسپانیا

بدون شک از جدایی طلب بودن ایالت کاتالونیا نیز زیاد شنیده اید.جدایی طلبی ایالت کاتالونیا از زمان حکومت مورها (Moors)  بر اسپانیا آغاز شد.زمانی که تمام اسپانیا در برابر این حکومت سر تعظیم فرود آورد اما کاتالونیا خود را مستقل از آن ها خواند.از آن زمان تاکنون کاتالونیایی خود را اسپانیایی های اصیل می دانند.پرچم کاتالونیا نیز از همان زمان به وجود آمد که نمادی از کشیده شدن چهار انگشت خونی بر روی سپر زرد کاتالونیا است و به نوعی نوای <<خون در برابر وطنم>> را سر می دهد.

بارسلونا شهری برای تمامی سلایق

اما از تمام این فراز و نشیب های تاریخی که بگذریم،امروزه بارسلونا شهری برای تمامی سلایق است.از طبیعت افسانه ای گرفته تا تاریخ کهن،معماری باشکوه،انواع مراکز سرگرمی و جشنواره ها و رویداد ها همه و همه بارسلونا را به بهشتی برای گردشگران تبدیل کرده است.بهشتی که در کوچه پس کوچه هایش آثار هنر نو،گوتیک و رومی دیده می شود و در گوشه و کنارش نوای موسیقی فلامینکو به گوش می رسد.موسیقی ای که گویی نوازندگانش نه با جسم و عقل بلکه با روح و غریزه خود آن را می نوازد.

بارسلونایی با این شکوه و زیبایی

نام بارسلونا را نمی توان بر زبان آورد و از آنتونی گائودی (AANTONI GAUDI I CORNET) حرفی به میان نیاورد.هنرمند اصیل کاتالونیایی که در جای جای بارسلونا شاهکارهای معماری او به چشمی خورد.به راستی بارسلونای امروز مدیون اوست و شاید اگر گائودی نبود بارسلونایی با این شکوه و زیبایی هرگز متولد نمی شد.

جذب توریست

شهر بارسلونا در سال ۲۰۱۴ از نظر جذب توریست در رتبه یازدهم دنیا و جلوتر از مادرید قرار گرفت.نشریه نشنال جئوگرافی نیز بارسلونا را به عنوان برترین شهر ساحلی دنیا انتخاب کرده است.این ها نه فقط آمار معمولی بلکه سندی بر ادعای برتری قلب کاتالونیا است.تور اسپانیا پاییز ۹۶ را از دست ندهید….

سخن آخر

اینجا بارسلوناست سرزمین گیتارهای کهنه، ماتادورهای زخمی، کوچه های تاریخی، سواحل افسانه ای، فوتبالیست های وطن پرست، مردمی فوتبال دوست و گردشگران خوش سلیقه ای چون شما.به سرزمین هنر نو ، بارسلونا خوش آمدید.

 

حرکت های موجود

اگر به اسپانیا تا به حال نرفته اید و اطلاعات شما درباره اسپانیا کافی نیست توصیه می کنیم همراه ما باشید تا بصورت کامل شما را راهنمایی کنیم.در مقاله هایی مختلفی که انتشار میدهیم درباره بارسلونا وآب و هوای آن .اینکه چگونه به بارسلونا برویم؟حمل ونقل عمومی،درباره سفر از فرودگاه اصلی به مرکز شهر،مکان های دیدنی در بارسلونا،کجا اقامت کنیم؟چه غذاهایی بخوریم؟ و اطلاعات کاربردی برایتان مطلب تهیه کرده ایم تا قبل از رفتن دیدی وسیع تر برای لذت بردن بیشتر از این مکان تاریخی و هنری زیبا داشته باشید.
متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند
چه طور برویم؟
برای سفر به بارسلونا،دو راه وجود دارد،اول اینکه خیلی آسان و راحت به یک آژانس مسافرتی معتبر که به صورت تخصصی <> را در برنامه تورهای خود دارد مراجعه کنید و یک تور بارسلونا تهیه کنید.حالا همه کارها به گردن آژانس مسافرتی است،دیگر شما فقط باید منتظر روز پرواز باشید.
شما برای سفر، به یک گذرنامه با حداقل 9 ماه اعتبار، بیمه مسافرتی، ویزای شنگن،بلیت هواپیما و رزرو هتل نیاز دارید.
برای اخذ ویزای شنگن، شما باید از سفارت اسپانیا در تهران وقت ملاقات گرفته و فرم های شنگن را به همراه رزرو بلیت،رزرو هتل،بیمه مسافرتی و مدارک کامل مالی،سند ملکی ،مدارک شغلی(ترجمه اسپانیایی) به همراه گذرنامه و مبلغ ویزا به همراه داشته باشید.
برای سفر به بارسلونا پرواز مستقیم ماهان می باشد و ایرلاین های لوفت هانزا،اتریشی،آلیتالیا،ترکیش ایرلاین،امارات،القطری،اوکراینی،ائروفلوت و پگاسوس با یک توقف در یک فرودگاه واسط به این شهر شما را به مقصد میرسانند.