عمومی

شهرهای محبوب اروپا از دید مسافران

رتبه های متعددی درباره اینکه مسافران کدام یک از شهرهای اروپایی را ترجیح می دهند،وجود دارد.در تورهای اروپایی شهرهای جذاب از نظر توریستی قرار می گیرند.در تور اروپا پاییز ۹۶ مهم تر از همه آن است که سفردوستان می توانند با استایل های مختلف زندگی در شهرهای مختلف اروپا آشنا شوند و با دیدن کلیسا ها،مراکز مذهبی،پارک ها،مراکز خرید،منطقه های بکر دیدنی،طبیعت به خصوص هر شهر و خیلی کارهای دیگر در این سفر ها ،تجربه ای متفاوت برای خود رقم بزنند.در اینجا برای شما مطالب بسیاری درباره تور اروپا پاییز ۹۶ و اینکه در در شهرهای اروپایی کجا اقامت کنیم؟کجا راببینیم؟کجا تفریح کنیم؟چه بخریم؟و از کجا بخریم؟ گرد آوری کرده ایم.با  آژانس فصل پرواز ترانه همراه باشید تا هر روز مرتب به مطالب این صفحات اضافه می کنیم.

پاریس شهر روشنایی و عاشقانه ها

پاریس شهر نور و چامه غزل و ترانه هاست.بی کرانه های شعر و موسیقی و هنر،فرهنگ و تاریخ اروپا و نوای افسانه ها در کوچه های قدیمی و کرانه های رودخانه سن،پاریس شهری بر ذیل درخشش نورها و لابه ته نشست سایه های بلند و کوتاهی کس ها در طلوع و غروب آفتاب است.

خوب که گوش دهید لابه رسوب گروتسک های نوتردام،ناله های گوژپشت عاشق با آوای ناقوس کلیسا هم نوا می گردد و ویکتور هوگو دست به پایین چانه در کافه ای بالای تپه مون مارتر نشسته الی پاریس را با بینوایانش به تصویر بکشد.

اینجا پاریس ،شهر ایفل،ورسای،لوور،ونگوگ،شانزه لیزه و دیزنی لند همنشین داشتنی است،شهری است که برای همه سلیقه ها شعبده ای در آستین خود دارد،بی خود نیست که سیاحان کبیر معتقدند که سفر به اروپا را باید از پاریس ابتدا کرد.

حرکت های موجود

متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند