عمومی

تور آفریقای جنوبی

اگر قصد سفر به آفریقای جنوبی را دارید اما هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌اید، ما جاذبه‌ی شگفت‌انگیز این کشور را معرفی کرده‌ایم تا هیچ تردیدی برایتان باقی نماند و سریعا بار سفرتان را ببندید و راهی این سرزمین هیجان‌انگیز شوید.کافی است با ما همراه باشید.

۲ شب ژوهانسبورگ + ۱ شب پارک جنگلی + ۲ شب سان سیتی + ۴ شب کیپ تاون + ۱ روز ابوظبی

تاریخ حرکت : ۱ دی ماه ۹۶ /۹شب/ پرواز اتحادپرواز اتحاد

 

 

کودک

بدون تخت

۲ تا ۶ 

 

کودک

با تخت

۶ تا ۱۲ 

 

یک تخته

 

 

دو تخته

 

 

HOTEL

 

 

 

۱۸۹۰

 

 

۲۶۵۰ 

 

 

۳۹۵۰

 

 

۳۲۴۰

۵* RADISSON BLUE/SANDTON SUN 
JOHANNESBURG
۴* MISTY HILLS KEDAR COUNRY HOTEL 
۵* PEPPERCLUB/TAJ HOTELCAPE TOWN
۵* CASCADES HOTEL SUN CITY 
CENTRO CAPITAL CENTRE BY ROTANA ABU DHABI

قیمت ها به دلار می باشند.

 

خدمات تور :

 بلیط رفت  و برگشت با  پرواز الاتحاد ،اقامت در هتل های کیپ تاون، ژوهانسبورگ و  پارک جنگلی با صبحانه + (۷ وعده غذا)  یک روز اقامت در ابوظبی در برگشت ، ویزای توریستی ،ترانسفرفرودگاهی ، پرواز داخلی بین شهری، راهنمای فارسی زبان، بیمه مسافرتی ، کلیه ورودیه گشتها طبق برنامه سفرو گشت هلیکوپتر در کیپ تاون و گشت دریایی با قایق های مخصوص در واتر فرانت کیپ تاون به عهده آژانس می باشد.

شرح گشت ها:

کیپ تاون :یک گشت شهری در شهر کیپ تاون ، تیبل مانتین ،منطقه کمپانی گاردن، سیگنال هیلز، اسکله واترفرانت،گشت هلیکوپتر،گشت دریایی سواحل سنگی و ماسه ای کیپ پوینت و فانوس دریایی ، مزرعه پرورش شترمرغ آفریقایی،جزیره فکها،ساحل پنگوئنهای آفریقایی،  دماغه امیدنیک، ژوهانسبورگ:یک گشت شهر ی، دهکده فرهنگی  لسیدی ، پارک شیرها ، پل نلسون ماندلا

مدارك موردنياز:

اصل پاسپورت با شش ماه اعتبار، دو قطعه عکس رنگی جدید ۳*۴ ، گواهی اشتغال به کار ترجمه شده و گواهی اشتغال به تحصیل کودکان و دانشجوها، پرینت حساب چهار ماهه اخیر  مسافر  به زبان انگلیسی و مهر و امضای بانک ، ۲ نسخه ترجمه شناسنامه کودکان زیر ۱۸ سال ، حضور مسافرین جهت تحویل مدارک   به سفارت الزامی می باشد .حداقل زمان جهت صدورویزا،حدود ۷ روز کاری می باشد.پرداخت ۷۰% مبلغ تور درزمان ثبت نام الزامی می باشد.

توضیحات :

نرخ نوزاد ۱۰ درصد بزرگسال می باشد . بچه های  ۱۱ سال  به بالا در هتل ها نمی توانند در اتاق پدر و مادر باشند و اتاق سه تخته برای سه نفر بزرگسال در هتل ها وجود ندارد.نرخ ها به دلار آمریکا می باشد.یک  روز اقامت  در ابوظبی در برگشت می باشد .هزینه  ۵۷  یورو VFS    به عهده  آژانس می باشد.پرواز چارتر و هتل گارانتی،غیر قابل کنسلی،تغییر تاریخ و استرداد می باشد.  درصورت تمایل، مسافرین می توانند با پرداخت مبلغ ۱۸۰ دلار به ازاء هر نفر هتل سان سیتی را از Cascads بهTHE PALACE  تغییر دهند.مسئولیت کنترل پاسپورت وممنوعیت خروج ازکشوربه عهده مسافر می باشد .صدور بیمه برای افراد بالای ۵۵ سال اجباری می باشد ونرخ آن  بر اساس سن دقیق مسافر اعلام می شود.

 

IKA-AUH 04:05 06:55        AUH-JNB 10:10  ۱۶:۳۰

JNB-AUH 19:45 05:45    AUH-IKA 01:15 03:10+1

 

حرکت های موجود

در اینجا مختصری درباره تور آفریقای جنوبی پاییز 96 برای شما سفر دوستان عزیزمان توضیح می دهیم. اگر بخواهیم از آفریقای جنوبی و جذابیت های آن بگوییم می توانیم به جاذبه های دیدنی اش اشاره کنیم. محیط زیست آفریقای جنوبی بسیار جذاب است.مثلا یکی از مناظر باورنکردنی آن کوه های تیبل است.یا دیدن سان سیتی،مستعمره پنگون های بولدر،پارک ملی کروگر...می تواند شما را شگفت زده کند. ..برای خواندن کامل مطالب آفریقای جنوبی به صفحه تور آفریقای جنوبی مراجعه بفرمایید.
متاسفانه، هیچ مکانی در این تور در حال حاضر موجود نمی باشند
آفریقای جنوبی پایتخت:پرتوریا-کیپ تاون_بلومفونتین
پرچم:پرچم ملی در سال 1994 تصویب شد که شامل رنگ های سبز،آبی،قرمز که باا نوارهای طلایی از هم جدا شدند.
سرود رسمی:فراخوان آفریقای جنوبی و سرود برکت خدا بر آفریقا
واحد پولی:راند آفریقای جنوبی
تعطیلات:سال نو 1 ژانویه،31 می روز جمهوری، 23 دسامبر روز کریسمس
تایم:noon gmt=2pm
آب و هوا:آفریقای جنوبی تقریبا در منطقه معتدل جنوبی قرار دارد.در ساحل شرقی متوسط دمای روزانه 11c در ماه ژانویه و 21c در ماه فوریه.در ساحل غربی از 7 الی 12cمتغیر است.درجه حراررت در ارتفاعات خنک تر است.
مساحت:1.219.912 کیلومتر مربع است.
قسمت ساحلی غرب و جنوب 150 تا 180 متر از سطح دریا بالاتر است.و بسیار حاصل خیز است برای تولید میوه مرکبات و انگور به ویژه در غرب.
در قسمت شمالی کوه های کوچک و بزرگ وجود دارد.
رودخانه های موجود به اقیانوس هند یا اطلس منتهی می شود.